RALCO s.r.o. - prodej a servis profesionální čístící techniky Nilfisk ALTO

obr obr obr obr

O nás

Servis společnosti RALCO, s.r.o má mnoholeté zkušenosti se servisem a prodejem vysokotlakých strojů a to ještě z dob, kdy se vysokotlaké stroje vyráběly pod značkou WAP. Dnes je značka WAP (proto se u nás v ČR říká vapka) zařazeno do koncernu NIlfisk A/S. Společnost Nilfisk A/S se řadí k předním světových výrobcům čistící techniky jak pro domácí použití (hobby stroje), tak v oblasti profesionálního čištění.

Našim zákazníků jsme schopni dodat a servisovat jak vysokotlaké stroje (studené a teplé), tak podlahová zařízení, vysavače, atd. 

Servis a prodej profesionální čistící techniky Nilfisk ALTO zajišťovaný společností Ralco, s.r.o. se nachází v Okroulici 188, 582 31, Okrouhlice.

 

 

Očekává Vás tým servisních mechaniků a prodejců čistící techniky. K uspokojení zákazníků a jejich potřeb v oblasti čistění jsme schopni zapůjčit po dobu servisu náhradní stroj.

Naše servisní středisko disponuje servisním vozidlem, kterým snadno a rychle uspokojíme potřeby zákazníka na servis strojů na místě provozu stroje. Dále nabízíme zásobený sklad náhradních dílů pro značky NILFISK, WAP, KEW, CLARKE, AMERICAN-LINCOLN TECHNOLOGIES, ALTO.

 

Náš výrobní závod v Okrouhlici