RALCO s.r.o. - prodej a servis profesionální čístící techniky Nilfisk ALTO

obr obr obr obr

Vysavač AERO 26 získal prestižní ocenění za design a inovace

Vysavač AERO 26 získal prestižní ocenění za design a inovace

Téměř rok po uvedení série nových mokro-suchých vysavačů Nilfisk-ALTO AERO se potvrzuje, že porozumění zákazníkům a aplikace poznatků do reality je prostředkem úspěchu na trhu. Vše začalo před 3 lety, kdy jsme provedli důkladný výzkum pokrytí profesionálních mokro-suchých vysavačů. Na základě poznatků výzkumu byla představena kompaktní série lehkých průmyslových vysavačů, která pokrývá širokou část trhu.

Začátkem tohoto roku AERO 26 získal ocenění Red Dot: ocenění za produktový design 2014 & IF produktový design za náš inovativní přístup k průmyslovému designu, ergonomii a modularitě.

Nyní s potěšením oznamujeme, že v nedávné době bylo AERO 26 uděleno slavné německé ocenění PLUS X Award 2014. Bylo mu uděleno nejenom ocenění PLUS X za vysokou kvalitu a funkčnost, ale i pečeť Produkt roku 2014 v kategorii nejlepších průmyslových vysavačů.

Chcete-li se dozvědět více o procesu, jak je pro nás při vývoji produktů důležitý pohled zákazníka, podívejte se na tento krátký film v angličtině VIDEO​

Co jsme zjistili z uživatelského výzkumu?

  • Uživatelé tráví více času nastavováním a balením vysavače, než samotným úklidem.
  • Uživatelé se obvykle potýkají s volným kabelem, hadicemi, které jim přidělávají potíže, když chtějí přenést vysavač v jedné ruce.
  • Když vysavač po úklidu balili, tak často si vymysleli vlastní řešení, jak zafixovat kabel a hadici.

Řešení, které zákazník ocení

  • Jedním z klíčových řešení je flexibilní pásek, který rychle zafixuje kabel a hadici.
  • Plochý vršek - výzkum ukázal, že uživatelé používají vršek k ukládání elektrického nářadí a osobních věcí.
  • Díky integrované rukojeti může být kontejner nesen/zvednut pouze jednou rukou a výstup po žebříku nebo schodišti není problém.

 ​​

Otevřít

Produktový katalog 2015

Produktový katalog si můžete zhlédnout online nebo stáhnout ve formátu PDF

Horkovodní vysokotlaké čištění nové úrovně

Nová řada Nilfisk MH 3M a MH 4M s vyšším výkonem, vylepšenou mobilitou a snadným použitím

Představujeme vám střední řadu horkovodních vysokotlakých strojů Nilfisk MH 3M a řadu 4M, které posouvají čištění na novou úroveň a které splňují nejnovější požadavky trhu na produktivitu. Silné motory poskytují dostatečný výkon pro pohon čerpadel s tlakem až 220 bar. Vylepšený tepelný výměník šetří v porovnání s obyčejnými výrobky náklady na palivo až o 30%. Stroj nabízí také unikátní mobilitu díky 4 kolům v novém designu a nižšímu těžišti.

Snadné použití a bezpečné uložení příslušenství jsou klíčové vlastnosti spolu s novými výhodami, jako je držák pistole a otočný hák, zajišťující bezpečné navinutí elektrického kabelu. Spolu se snadným přístupem ke všem komponentům, vyžadujícím pravidelnou údržbu poskytují tyto nové řady vynikající výsledky při čištění, šetří čas a snižují celkové provozní náklady.
 


Rozdíl je v mobilitě

Obě řady vysokotlakých strojů jsou ideální pro automobilový průmysl, lehký průmysl, obchod, zemědělství a stavebnictví. V těchto oblastech podnikání oceníte při denním čištění vylepšenou mobilitu řady Nilfisk MH 3M a řady 4M. Změna designu zahrnuje především podvozek se čtyřmi velkými koly, díky nimž je možno stroj snadno tlačit i táhnout – a to i přes nerovné povrchy na stavbách a v zemědělství. Nová a lepší ovladatelnost je zajištěna také díky novému vnitřnímu uspořádání komponentů, které poskytují nižší těžiště. Díky lepší mobilitě může obsluha snadno přesouvat mycí stroj zleva doprava.

Snadnost použití a zvýšení efektivity

Kontrola stroje je snadná díky displeji, který zobrazuje stav motoru (zapnuto/vypnuto), úroveň paliva a hladinu oleje, stav prostředku na odvápnění systému ohřevu a ukazatel servisu, senzor plamene, spuštění EcoModu, aj. Unikátní držák pistole zabraňuje poškození při přepravě a velký úložný box zvyšuje pohodlí spolu s otočným držákem kabelu pro jeho bezpečné navinutí. Zatímco mnohé úkoly při čištění mohou být vyřešeny studenou vodou, zapnutí systému vysokotlaké aplikace čisticího prostředku zvýší okamžitě účinnost čištění. Mytí olejových, mastných nebo špinavých povrchů přímo volá po horké vodě, přičemž systém tepelného výměníku Nilfisk nabízí účinnost vyšší než 92 %. Nastavením tepelného výměníku na mód EcoMode dochází k ještě razantnějšímu snížení nákladů na palivo.

Rychlý přístup k údržbě

Čerpadla strojů Nilfisk MH 3M a 4M jsou osazeny třemi odolnými keramickými písty. MH 3M je určen pro 2-4 hodiny práce denně, MH 4M je vhodný pro aplikace do 4-5 hodin denně. Vyšší řada nabízí především větší průtok vody, vyšší tlak a silnější tepelný výměník. Servis a údržba mohou být provedeny rychle na obou typech strojů, protože všechny důležité součástky jsou snadno dosažitelné a lze je tedy snadno zkontrolovat. Funkce diagnostiky u MH 4M signalizuje doporučení k údržbě, umožňuje tak včasnou údržbu stroje a zkracuje případné prostoje.

Otevřít